PARAFIA ŚW. MARII MAGDALENY w Biłgoraju

Poświęcenie Grobu Dziecka UtraconegoW niedzielę (21.04) na cmentarzu parafialnym przy ul. Krzeszowskiej w Biłgoraju został poświęcony pomnik Grób Dziecka Utraconego.

Chcemy zwrócić uwagę na wartość życia od poczęcia do naturalnej śmierci – tłumaczył ks. dziekan Witold Batycki:

Poświęcenia pomnika dokonał pasterz diecezji zamojsko-lubaczowskiej bp Marian Rojek, który w rozmowie zwrócił uwagę na wartość i znaczenie takiego miejsca, szczególnie dla rodziców, którzy utracili swoje nienarodzone dziecko:

W realizację powstania Grobu Dziecka Utraconego włączyli się Rycerze Kolumba działający w parafii św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Całym sercem popieramy tę inicjatywę – podkreślał Krzysztof Bednarz:

Dobrze, że powstało takie miejsce – zaznaczał Andrzej łagodny, członek Zarządu Powiatu Biłgorajskiego:

Po uroczystym poświęceniu Grobu Dziecka Utraconego wszyscy zebrani wierni w Marszu Życia – stanowiącym poparcie wszelkich inicjatyw za ochroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci, udali się w procesji do  sanktuarium św. Marii Magdaleny, gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości – wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów i Eucharystia sprawowana w intencji Cywilizacji Życia i świętości Rodzin.

GALERIA: TUTAJ

Transmisja na żywo

Cmentarz Parafialny

Wirtualny spacer

Katolickie Liceum

Liturgia słowa

Dane adresowe

Parafia św. Marii Magdaleny
ul. Krzeszowska 1
23-400 Biłgoraj
tel./fax.: 084 686 16 96

email: [email protected]

Numer konta parafii:
PKO BP 49 1020 5385 0000 9302 0051 3267
NIP 918–10–44–588
REGON 040065155

Statystyki

Liczba dzisiejszych odwiedzin: _<BR>\nLiczba odwiedzin w tym tygodniu: _<BR>\nLiczba odwiedzin w tym miesiącu: _<BR>\nW sumie stronę odwiedziło _ osób.

Grupa pielgrzymkowa