PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ – 2022/23 r.
DATA | Od godz. | Miejscowość/ulica | Lb księży |
27 grudnia wtorek |
10.00
15.30 |
Ruda Solska
Podlesie nad szosą + ul. Spokojna (po 2 ks. od krańców ku środkowi 1 ks. od Podlesia) |
4
4 |
28 grudnia środa |
9.00 | Dereźnia Majdańska + część Dereźnia Solska | 4 |
15.30 |
Blok Armii Kraków nr 53
Blok Armii Kraków nr 55 |
2
2 |
|
29 grudnia czwartek |
9.00 | Dereźnia Solska cz. pozostała + Dereźnia Zagrody | 4 |
15.30 |
Ul. Kombatantów + Ul. Wiejska (1 ks. od ul. Kościuszki 2 ks. od. Konopnickiej)
Ul. Konopnickiej + ul. Mickiewicza 1ks. od Ul. Wiejskiej 2 ks. od ul. Cichej |
2
2 |
|
30 grudnia
piątek |
15.30 |
Ul. Nowakowskiego numery nieparzyste od 51 do 127.
Ul. Graniczna numery parzyste od 2 do 22. |
4
|
31 grudnia
sobota |
9.00
|
Okrągłe | 4 |
2 stycznia
Poniedziałek |
15.30 |
Ul. Sienkiewicza blok nr 31
Ul. Sienkiewicza blok nr 14 |
2
2 |
3 stycznia
Wtorek |
15.30 | Ul. Armii Kraków od końców ku środkowi z blokiem nr 44 + Ul. Sikorskiego
|
4
|
4 stycznia Środa |
15.30 |
Ul. Bolesława Prusa z blokami
1 ks. od ul. Wiejskiej 2-óch księży od Ul. Cichej, na końcu bloki |
3 |
Ul. Szopena, Ul. Skłodowskiej + blok nr 3 po zakończeniu Szopena ok.16.30 | 1 | ||
5 stycznia
czwartek |
15.30 | Ul. Krzeszowska + bloki (2 ks. od Soli, 2 od Kościoła) prawa i lewa strona | 4 |
7 stycznia
I Sobota |
10.00 |
Wola Dereźniańska |
4 |
9 stycznia
Poniedziałek |
15.30 |
Ul. Boh. Monte Cassino d. prywatne (z obydwu stron) 2
Bohaterów Monte Cassino blok nr 18 Bohaterów Monte Cassino blok nr 20 |
2
1 1 |
10 stycznia
Wtorek |
15.30 |
ks. Smólsko 1 ks. od szkoły, Brodziaki 1 ks. od leśniczówki | 2 |
Podlesie 1 ks. od Dereźni 2 ks. od łąki | 2 | ||
11 stycznia
Środa |
15.30 |
Ul. Kościuszki od str. Starostwa lewa i prawa strona | 2 |
Ul. Kościuszki od str. kościoła lewa i prawa strona | 2 | ||
12 stycznia Czwartek |
15.30
|
Ul. Kościuszki blok nr 122 | 1 |
Ul. Armii Krajowej, Ul. Radzika, Lazurowa, Południowa, Błękitna i Tęczowa | 3 | ||
13 stycznia
Piątek |
15.30
|
Ul. Motorowa i ul. Tarnogrodzka + Miodowa
1 ks. strony Smólska 2 ks. od ul. Kościuszki 3 ks. od ronda w str. Smólska |
3 |
Ul. Piaskowa domy prywatne + blok nr 10 | 1 | ||
14 stycznia
Sobota |
9.00 | Korczów | 4 |
16 stycznia
Poniedziałek |
15.30 | Kościuszki blok nr 124 | 2 |
17 stycznia
Wtorek |
15.30
|
Ul. Kościuszki blok nr 150 | 2 |
18 stycznia
Środa |
15.30 | Ul. Armii Kraków blok nr 39 | 1 |
Ul. Słowackiego | 1 | ||
18.30 | I Armii Wojska Polskiego z obydwu stron po 1 ks. | 2 | |
19 stycznia
Czwartek |
15.30 | Ul. Sienkiewicza blok nr 5 | 1 |
Ul. Kościuszki blok nr 99 | 1 | ||
20 stycznia
Piątek
|
15.30 | Ul. Sienkiewicza blok nr 9 | 1 |
Ul. Sienkiewicza domy prywatne + blok nr 2 | 1 | ||
21 stycznia
Sobota |
15.30 | Ul. Sienkiewicza blok nr 7
Ul. Sienkiewicza blok nr 4 |
1
1 |
23 stycznia
Poniedziałek |
15.30 | Ul. Gen. Komorowskiego + Ul. Kościuszki blok nr 97
początek od strony Domu Kombatanta |
1 |
Ul. Wańkowicza od dworca PKS | 1 | ||
24 stycznia
Wtorek |
15.30
18.30 |
Bloki Ul. Krzeszowska nr 57 i 57A
Ul. Sienkiewicza blok nr 10 |
2
2 |
25 stycznia
środa |
15.30 | Puszcza Solska – z obydwu krańców ulicy | 2 |
26 stycznia
czwartek |
15.30 | Ul. Kościuszki blok nr 154 | 2 |
27 stycznia
piątek |
15.30 | Ul. Kościuszki blok nr 152 | 2 |
18.30 | Ul. Dra Pojaska domy prywatne od Ul. Armii Kraków + blok nr 2
Ul. Kościuszki blok nr 101 |
1
1 |
|
28 stycznia
sobota |
15.30 | Żeromskiego, Mickiewicza, Puszkina (w podanej kolejności)
Wira Bartoszewskiego od Kościuszki – domy pryw. blok + internat |
1
1 |