PARAFIA ŚW. MARII MAGDALENY w Biłgoraju

Życzenia świąteczneDrodzy Parafianie i Goście!

Pragniemy już dzisiaj złożyć wszystkim naszym Parafianom i Gościom serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia!

Święta Narodzenia Pańskiego to namacalny znak miłości Boga do człowieka. Oto Stwórca zsyła swojego Syna na ziemię, żeby zbawił ludzkość. W ludzkim ciele Jezus, żyje wśród ludzi i czyni znaki, na które niestety część z nich jest ślepa lub przeciwna. Nie pozwólmy aby i dzisiaj w naszym życiu zabrakło Jezusa. Niech narodzi się na nowo w naszych sercach, rodzinach, pracy i życiu codziennym. Życzymy Wam radości pochodzącej od Bożej Dzieciny, którą będziecie obdarowywać swoich najbliższych. Niech czas świąt Bożego Narodzenia pozwoli pogłębić wiarę, więzi rodzinne i przebaczyć drugiemu człowiekowi.

Życzymy także radości i pokoju, aby te święta stały się wielkim błogosławieństwem dla Waszych rodzin i Was samych. Życzymy ciepła i serdeczności, aby życzenia wypowiadane podczas łamania się opłatkiem płynęły prosto z serca i dawały nadzieję na lepsze życie. Życzymy również miłości, aby w te święta nikt nie został sam. Niech przychodząca na świat Boża Dziecina obdarza każdego z Was miłością i wiarą – taką prawdziwą i radosną. Niech każdy dzień świętowania upływa w ciepłej i radosnej atmosferze, a Boże Błogosławieństwo towarzyszy każdego dnia w Nowym, 2021, Roku!

Wesołych Świąt!

Wasi duszpasterze

Transmisja na żywo

Wirtualny spacer

Katolickie Liceum

Liturgia słowa

Dane adresowe

Parafia św. Marii Magdaleny
ul. Krzeszowska 1
23-400 Biłgoraj
tel./fax.: 084 686 16 96

email: [email protected]

Numer konta parafii:
PKO BP 49 1020 5385 0000 9302 0051 3267
NIP 918–10–44–588
REGON 040065155

Statystyki

Liczba dzisiejszych odwiedzin: _
Liczba odwiedzin w tym tygodniu: _
Liczba odwiedzin w tym miesiącu: _
W sumie stronę odwiedziło _ osób.

Grupa pielgrzymkowa