PARAFIA ŚW. MARII MAGDALENY w Biłgoraju

Pielgrzymka grup modlitewnychW sobotę, 23 października przedstawiciele grup modlitewnych działających przy sanktuarium św. Marii Magdaleny udali się na pielgrzymkę po naszej diecezji. Rozpoczęła się ona nawiedzeniem sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim, następnie pielgrzymi udali się do Kościoła NSPJ w Tomaszowie Lubelskim, gdzie trwali przy Chrystusie Eucharystycznym oraz modlili się przy relikwiach św. Małgorzaty Marii Alacoque.

Po wizycie w Tomaszowie Lubelskim udali się do pustelni SS. Albertynek w Pizunach, gdzie urodziła się bł. Bernardyna Jabłońska. Tutaj uczestniczyli w Mszy św. Dzień 23 w tym miejscu jest wyjątkowy, gdyż co miesiąc tego dnia sprawowana jest tu nowenna do bł. Bernardyny. Także i uczestnicy pielgrzymki włączyli się w tą nowennę prosząc we własnych intencjach, jak również w intencje maturzystów pielgrzymujących na Jasną Górę i rodzin, które mają  problemy z urodzeniem dziecka.

Bł. Bernardyna już niejednokrotnie w tym miejscu takim rodzinom wyjednała łaskę macierzyństwa. Po wizycie w Pizunach udali się do Kościoła OO. Franciszkanów w Horyńcu Zdroju. Następnie udali się do kaplicy Matki Bożej i św. Antoniego w Nowinach Horynieckich, gdzie po modlitwie skorzystali ze szczególnej wody bijącej przy kaplicy. Pełni sił ruszyli w dalszą drogę do Konkatedry w Lubaczowie i Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej.

Pielgrzymka była szczególnym czasem modlitwy, ale też zawiązaniem wspólnoty i miłym czasem spędzonym wspólnie.

Galeria: TUTAJ

Transmisja na żywo

Cmentarz Parafialny

Wirtualny spacer

Katolickie Liceum

Liturgia słowa

Dane adresowe

Parafia św. Marii Magdaleny
ul. Krzeszowska 1
23-400 Biłgoraj
tel./fax.: 084 686 16 96

email: [email protected]

Numer konta parafii:
PKO BP 49 1020 5385 0000 9302 0051 3267
NIP 918–10–44–588
REGON 040065155

Statystyki

Liczba dzisiejszych odwiedzin: _
Liczba odwiedzin w tym tygodniu: _
Liczba odwiedzin w tym miesiącu: _
W sumie stronę odwiedziło _ osób.

Grupa pielgrzymkowa