Plan wizyty duszpasterskiej PDF Drukuj Email
piątek, 25 grudnia 2015 07:14

Plan wizyty duszpasterskiej >>TUTAJ<<

 

v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);}


18 stycznia

poniedziałek

15.30

I Armii Wojska Polskiego od Ul. Prusa

1

1 ks. Wira Bartoszewskiego od Kościuszki – domy prywatne

2 ks. blok + internat

2

Ul. Szopena

1

19 stycznia

wtorek

15.30

Blok Armii Kraków nr 53

2

Ul. Dra Pojaska domy prywatne od Ul. Armii Kraków + blok nr 2

1

Blok Armii Kraków nr 55

2

20 stycznia

środa

Ul. Sienkiewicza domy prywatne + blok nr 2

1

Ul. Krzeszowska + bloki (2 ks. od Soli, 2 od Kościoła) prawa i lewa strona

4

21 stycznia

czwartek

15.30

Ul. Konopnickiej + ul. Mickiewicza 1ks. od Ul. Wiejskiej 2 ks. od ul. Cichej

2

Ul. Skłodowskiej domy prywatne + blok nr 3

1

Ul. Kościuszki blok nr 124

2

22 stycznia

piątek

15.30

Podlesie nad szosą + Ul. Spokojna

1 ks. od szosy ul. Spokojna

1 ks. domy na polach

1 ks. od Podlesia przedłużenie ul. Spokojnej od p. Paluch

3

Ul. Kombatantów+Ul. Wiejska(1 ks. od ul. Kościuszki 2 ks. od ul. Konopnickiej)

2

23 stycznia

sobota

9.00

Ul. Nowakowskiego numery nieparzyste od 51 do 127.

Ul. Graniczna numery parzyste od 2 do 22.

4

 

 

Plan 

DATA

Od godz.

Miejscowość/ulica

Lb księży

28 grudnia

poniedziałek

9.00

Wola Dereźniańska

1 ks. od Nr 1

2 ks. od nr 61

3 ks. od nr 62

4 ks. od nr 96

 

 

4

15.30

Ul. Armii Kraków blok nr 39

1

29 grudnia

wtorek

9.00

Dereźnia Majdańska + część Dereźnia Solska

1 ks. od nr 40

2 ks. od nr 16 Dereźnia Solska

3 ks. od nr 17

4 ks. od nr 74

 

 

4

15.30

Ul. Gen. Komorowskiego + Ul. Kościuszki blok nr 97

Nad sklepem początek od domu kombatanta

1

30 grudnia

środa

9.00

Dereźnia Solska cz. pozostała + Dereźnia Zagrody

1 ks. od nr 75 Dereźnia Solska

2 ks. od nr 47 Dereźnia Zagrody

3 ks. od nr 48 Dereźnia Zagrody

4 ks. Od str. Soli Dereźnia Zagrody

 

 

5

15.30

Ul. Armii Krajowej + Ul. Radzika + Lazurowa, Południowa i Błękitna

3

31 grudnia

czwartek

9.00

Okrągłe

1 ks. od Julianna Różańska nr 1

2 ks. od Solak Marianna

3 ks. od Solak Grzegorz Tomasz

4 ks. od Harasim Andrzej

5 ks. od Kapka Marian

 

 

5

2 stycznia

sobota

9.30

1 ks. Smólsko od szosy 1 ks. od kaplicy 1 ks. Brodziaki od leśniczówki po Mszy św. o godz. 9.00

3

Podlesie 1 ks. od Dereźni 2 ks. od łąki od 9.00

2

3 stycznia niedziela

4 stycznia

poniedziałek

15.30

Ul. Sienkiewicza blok nr 4

1

Ul. Armii Kraków od końców ku środkowi z blokiem nr 44 + Ul. Sikorskiego

4

5 stycznia

wtorek

15.30

 

Ul. Kościuszki od str. Kościoła lewa i prawa  strona

2

Ul. Kościuszki od str. Starostwa lewa i prawa strona

2

Ul. Kościuszki blok nr 99

1

6 stycznia Uroczystość Trzech Króli

7 stycznia

czwartek

15.30

Ul. Bolesława Prusa z blokami

1 ks. blok nr 24

1 ks. bloki początek od numeru 31

1  ks.  od ul. Wiejskiej

2-óch księży od Ul. Cichej, na końcu bloki

 

 

5

8 stycznia

piątek

15.30

Ul. Sienkiewicza blok nr 14

2

Ul. Sienkiewicza blok nr 10

2

Ul. Sienkiewicza blok nr 9

1

9 stycznia

sobota

9.00

Korczów

1 ks. od Baryła Maria

2 ks. od Adamek Jan

3 ks. od Kmieć Mieczysław

4 ks. od Skubis Jan

5 ks. od Małysa Jan

 

 

5

11 stycznia

poniedziałek

15.30

Ul. Sienkiewicza blok nr 5

1

Ul. Kościuszki blok nr 152

2

Ul. Kościuszki blok nr 150

2

12 stycznia

wtorek

15.30

Bloki Ul. Krzeszowska nr 57 i 57A

2

Ul. Sienkiewicza blok nr 7

1

Ul. Sienkiewicza blok nr 31

2

13 stycznia

środa

15.30

Żeromskiego, Mickiewicza, Puszkina

1

Ul. Słowackiego

1

Ul. Kościuszki blok nr 154

2

Ul. Kościuszki blok nr 101

1

14 stycznia

czwartek

15.30

 

 

Puszcza Solska – początek od kościoła

2

Ul. Wańkowicza od dworca PKS

1

Ul. Motorowa i ul. Tarnogrodzka + Miodowa

1 ks. strony Smólska 2 ks. od ul. Kościuszki

2

15 stycznia

piątek

15.30

Ul. Boh. Monte Cassino d. prywatne (z obydwu stron)

2

Ul. Kościuszki blok nr 122

1

Bohaterów Monte Cassino blok nr 18

1

Bohaterów Monte Cassino blok nr 20

1

16 stycznia

sobota

9.00

Ruda Solska

1 ks. od nr 1

2 ks. od nr 41

3 ks. od nr 42

4 ks. od nr 87

 

 

4

Ul. Piaskowa domy prywatne + blok nr 10

1

18 stycznia

poniedziałek

15.30

I Armii Wojska Polskiego od Ul. Prusa

1

1 ks. Wira Bartoszewskiego od Kościuszki – domy prywatne

2 ks. blok + internat

2

Ul. Cicha i Ul. Szopena po zakończeniu ulicy Cichej

2

19 stycznia

wtorek

 

15.30

Blok Armii Kraków nr 53

2

Ul. Dra Pojaska domy prywatne od Ul. Armii Kraków + blok nr 2

2

Blok Armii Kraków nr 55

1

20 stycznia

środa

 

Ul. Sienkiewicza domy prywatne + blok nr 2

1

Ul. Krzeszowska + bloki (2 ks. od Soli, 2 od Kościoła) prawa i lewa strona

4

21 stycznia

czwartek

15.30

Ul. Konopnickiej + ul. Mickiewicza 1ks. od Ul. Wiejskiej 2 ks. od ul. Cichej

2

Ul. Skłodowskiej domy prywatne + blok nr 3

1

Ul. Kościuszki blok nr 124

2

22 stycznia

piątek

15.30

Podlesie nad szosą + Ul. Spokojna

1 ks. od szosy ul. Spokojna

1 ks. domy na polach

1 ks. od Podlesia przedłużenie ul. Spokojnej od p. Paluch

 

3

Ul. Kombatantów  + Ul. Wiejska

2

23 stycznia

sobota

9.00

Ul. Nowakowskiego numery nieparzyste od 51 do 127.

Ul. Graniczna numery parzyste od 2 do 22.

 

5

Poprawiony: niedziela, 17 stycznia 2016 13:14